Moravske Toplice, 15. 12. 2020

Zadeva: Vožnja Božička skozi naselja občine Moravske Toplice

Spoštovani!

Občina Moravske Toplice in TIC Moravske Toplice v sodelovanju s podjetjem Eventplus v okviru Čarobnih zgodb Moravskih Toplic 2020 želita razveseliti najmlajše občane tudi v neljubih trenutnih okoliščinah.

Dragi otroci in tudi vsi tisti mladi po srcu. Božiček se je letos odločil, da se bo v torek, 22. decembra 2020, skupaj s svojim šoferjem podal po vseh vaseh Občine Moravske Toplice, da od daleč pomaha svojim malim prijateljem, ki ga že nestrpno pričakujejo.

Kje in kdaj se bo peljal skozi določena naselja, vam razkrivamo spodaj v okvirni časovnici poteka Božičkove poti. Otroci, ko boste zaslišali božične pesmi, brž stopite k oknu in pomahajte Božičku. Za morebitno zakasnitev že vnaprej prosimo za razumevanje.

Filovci

14.15

Krnci

15.40

V skladu s priporočili za upoštevanje ukrepov za zajezitev epidemije vas naprošamo, da letos ne izvajate nikakršnega obdarovanja oziroma drugih tovrstnih druženj, saj je letos naše zdravje in ohranjanje življenja vseh nas na prvem mestu.

Spremljajte vsebine na naši praznični spletni strani www.zgodbeizmoravskihtoplic.com oziroma na Facebook in spletni strani TIC Moravske Toplice.

Prijetne praznike vam želimo in vse dobro.

Sonja Bily, direktorica TIC Moravske Toplice

Klikni na spodnji napis in si še enkrat oglej, kdaj se bo Božiček peljal skozi tvojo vas.

Vožnja Božička skozi naselja občine Moravske Toplice

Ruta – Božiček