Zavod za kulturo turizem in šport Murska Sobota je pripravil že 53. Spominski tek Mestne občine Murska Sobota, ki so se ga udeležili tudi učenci OŠ Bogojina.

Tekači so se 15.30 uri zbrali na grajski ploščadi v Murski Soboti. Kategorije deklic in dečkov osnovnih šol ter dijakinj in dijakov srednjih šol so tekli štafete v ekipah s po tremi tekmovalci. Dolžina kroga v Trubarjevem drevoredu za prvo triado je znašala 300 metrov, vse ostale pa je čakal štafetni krog v dolžini 400 metrov.

Učenci OŠ Bogojina v postavi (Skledar Gal, Plej Kaj, Žižek Timotej) so med desetimi prijavljenimi šolami osvojili odlično 1. mesto v kategoriji dečkov od sedmega do devetega razreda.

Čestitamo!                                                                              Učitelj športa Jošt Slavič