Spoštovani starši!

Vesele zimske počitnice se počasi približujejo koncu. Upam, da so učenci skupaj z vami proste počitniške dni  kar najlepše preživeli in, da  otroci že nestrpno čakajo, da  zanimive počitniške dogodivščine podelijo  s sošolci, učitelji in z  vsemi, ki se veselimo skupaj z njimi.

V šoli  si prizadevamo ohraniti zdravo in varno  okolje za  učenje in bivanje,  zato vas prosimo, da se po počitnicah vrnejo v šolo le zdravi otroci.

Apeliramo na vas  spoštovani  starši, da v šolo napotite  le otroka, ki  je  zdrav in ne kaže  nobenega od spodaj navedenih znakov:

• OTROCI, KI KAŽEJO VSAJ ENEGA OD  NAŠTETIH ZNAKOV:  KAŠLJANJE,  KIHANJE,  POVIŠANA TELESNA TEMPERATURA,  NAJ OSTANEJO  DOMA,  ALI V ZDRAVNIŠKI OSKRBI, DOKLER SE POPOLNOMA NE POZDRAVIJO!

• V KOLIKOR BODO OTROCI S KAKŠNIM OD NAŠTETIH ZNAKOV PRIŠLI  V ŠOLO,  JIH BOMO TAKOJ NAPOTILI DOMOV.

V želji po ohranitvi zdravja vsakega posameznika in s tem tudi  skupnosti, se vam zahvaljujem za razumevanje in upoštevanje dobronamernih navodil.

Lep pozdrav in nasvidenje v ponedeljek, 2.3.2020.

Ravnateljica Sabina Juhart