Spoštovani starši in učenke ter učenci OŠ Bogojina,

nočno neurje je 10. 8. 2017  povzročilo veliko gmotno škodo na  zgradbi OŠ Bogojina, katere sanacija bo trajala predvidoma do konca meseca septembra.

Ker želimo, da  vzgojno izobraževalni proces  poteka čim bolj nemoteno, predvsem pa za učence v varnem učnem okolju, bo vzgojno- izobraževalno delo  potekalo na spodaj navedenih lokacijah.

Učenci bodo začeli  z vzgojno- izobraževalnim delom v ponedeljek, 4. septembra ob 8.00 uri,  in sicer:

•  Učenci od 1. do 4. razreda  bodo imeli pouk v prostorih CŠOD Murska Sobota (nekdanji dijaški dom), Tomšičeva ul. 15;
  •  Učenci 5. razreda bodo imeli pouk v učilnicah Ekonomske šole Murska Sobota, Noršinska ul. 13;
  •  Učenci 6. , 7., 8., 9. razredov bodo prvi teden pouka  izvedli vsebine šole v naravi v domovih CŠOD, nato pa nadaljevali  s poukom v prostorih Ekonomske šole Murska Sobota.

Za vse učence  bo organizirana šolska prehrana in avtobusni prevoz.

Spoštovani starši učencev od 1.-9. razreda!

v petek,  1. 9. 2017 ob 16. uri vas vabimo na informativni sestanek, ki bo v  pritličju avle Ekonomske šole Murska Sobota,  Noršinska ul. 13, Murska Sobota.

Na sestanku vam bomo podrobneje predstavili  potek in organizacijo vzgojno- izobraževalnega dela v šolskem letu 2017/18, zato vas prosimo, da se sestanka udeležite.

Bogojina, 22.8. 2017

Ravnateljica Sabina Juhart,
univ. dipl. ped., prof.soc.