Spoštovani starši in učenci!

V petek, 4. 10. 2019, bo JESENSKA ZABAVA Z IGRO PRESENEČENJA, ki smo jo pripravili učenci 9. a skupaj z razredničarko.

Udeležijo se lahko le učenci od 1. do 5. razreda, ki imajo pisno  dovoljenje staršev oz. skrbnikov. Naši učenci se bodo zabavali v šoli od 16.30 do 19.30, ker pa bodo športne igre, naj imajo otroci oblečena športna oblačila.    Seveda otroci ne bodo lačni niti žejni, ker je za hrano in pijačo poskrbljeno, zato naj imajo s sabo nekaj denarja.  Prosimo, da otroke opozorite na primerno obnašanje. Za prihod in odhod svojih otrok morate poskrbeti sami.

9.a skupaj z razredničarko