V soboto, 21.5.2022, je na OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici potekalo državno tekmovanje iz Logične pošasti za učence od 1. do 9. razreda. Našo šolo je zastopalo kar 13 učencev, prvouvrščeni s šolskega tekmovanja in še dodatno izbrani učenci, ki so zbrali predpisano število točk. Predstavniki naše šole so bili: Erik Hari, Neil Bukovec Gal, Maksim Lovenjak, Jurij Vratarič, Ela Casar, Tara Benko, Hana Edina Tomašić, Elija Kocet, Zala Raus, Timotej Smodiš, Ema Unger, Erik Šemen in Zoja Lovrenčec.

Najbolje sta se odrezala Maksim Lovenjak iz 1.b in Hana Edina Tomašić iz 5.a, ki sta osvojila ZLATO PRIZNANJE. Maksim Lovenjak je zbral vse možne točke.

SREBRNO PRIZNANJE so osvojili Erik Hari iz 1.a, Ela Casar iz 3.a, Zala Raus iz 6.a in Ema Unger iz 7.a.

ISKRENE ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM!

mag. Lea Števanec