Spoštovani starši!                          Bogojina, 5. 6. 2020

Vsak začetek ima tudi svoj konec.

Generacija  šestnajstih  učenk in učencev rojenih 2005 leta v letošnjem šolskem letu 2019/20   zaključuje šolanje v OŠ Bogojina.

Letošnje šolsko leto je bilo še posebej edinstveno, saj je zaradi pandemije korona virusa Covid-19  izobraževanje kar  tri mesece potekalo na daljavo. Kljub temu, da je pandemija mimo, pa še vedno aktivnosti v šoli potekajo v skladu s priporočili NIJZ.

Tako bo tudi slovo od sošolcev, učiteljev,  šole  edinstveno in drugačno, saj  ga bomo izvedli na način, ki omogoča varovanje zdravja vsakega posameznika  in vseh.

Na prireditvi, ki je predvidena 12. junija ob 17. uri se bodo učenci  predstavili in  poslovili s kulturnim programom.

Zaradi trenutnih razmer, v  katerih še vedno veljajo nekateri ukrepi za varovanje zdravja,  vas vljudno naprošamo, DA SE PRIREDITVE UDELEŽITE LE VI, SPOŠTOVANI  STARŠI.

Na  prireditvi bo  zagotovljena priporočljiva razdalja med vsemi udeleženci,  kljub temu pa vas naprošamo, da  imate s sabo zaščitno  obrazno masko in si jo v primeru, če ne bo možno ohranjati razdalje nadenete.

Prav tako po prireditvi v šoli ne bo druženja z zaposlenimi, niti pogostitve.

Hvala za razumevanje in kmalu nasvidenje.

Ravnateljica Sabina  Juhart in  razredničarka Andrea Benkovič Šemen.