V ponedeljek, 9. decembra 2019, so učenci 1. razreda bili sprejeti v šolsko skupnost učencev Osnovne šole Bogojina. Svečan dogodek smo začeli z delavnicami na temo Šolska pravila. Učenci so ob pomoči predstavnikov šolske skupnosti višjih razredov oblikovali pravila na omenjeno temo. Dogodek so s petjem in deklamacijami popestrili tudi učenci 2. in 3.  razreda. Ob zaobljubi, ki so jo učenci ponavljali za predsednico šolske skupnosti Emo Vöröš, so bili učenci sprejeti v šolsko skupnost. Sledila je podelitev listin, ki so jih prvošolci prejeli od ravnateljice Sabine Juhart in mentorice šolske skupnosti Melite Lazar. Po podelitvi so se prvošolci posladkali tudi s torto. Prvošolci so tako postali najmlajši člani naše šolske skupnosti. Vsi jim želimo, da bi se v naši šoli prijetno in varno počutili.

Mirjana Markoja in Sanja Balažic