VABILO IN OBVESTILO STARŠEM

12.2. 2018

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 19. 2. 2018  se bo  pri  OŠ Bogojina ustavila  Hiška eksperimentov, ki promovira radovednost in kritično razmišljanje. Pri nas bo ostala do 17. ure .

Vabimo vas, da se raziskovanju in eksperimentiranju pridružite tudi vi – spoštovani staršiTa dan  bo organizacija pouka nekoliko prilagojena.  Učence vozače bodo v jutranjih urah pripeljali v šolo šolski avtobusi. Učenci bodo ostali v šoli do 17. ure. Poskrbljeno bo tudi za prehrano otrok.

Ker po 15. uri pričakujemo tudi vašo udeležbo in sodelovanje spoštovani starši, vas prosimo, da za prevoze učencev po zaključku dejavnosti (predvidoma ob 17. uri) poskrbite vi.

V pričakovanju  skupnega poučnega in zabavnega popoldneva vas prisrčno pozdravljam.

Ravnateljica Sabina Juhart

Vabilo_Hiška_eksperimentov Hiška_eksperimentov_plakat1 Sporočilo_medijem