ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Učenci so se v torek, 12.12.2023, pomerili z zahtevnimi nalogami iz razvedrilne matematike. Na šolskem tekmovanju se je pomerilo 35 naših učencev od 3. do 9. razreda. Tretješolci so imeli na voljo 60 minut za reševanje petih nalog, učenci 4. in 5. razreda so imeli enake naloge in 90 minut časa za reševanje šestih nalog, ostali učenci so morali rešiti sedem nalog v 90 minutah. Učenci 6. in 7. razreda so reševali enake naloge, prav tako enake naloge so reševali osmošolci in devetošolci.

Na naši šoli se je najbolje odrezal tretješolec MAKSIM LOVENJAK, ki je zbral vse možne točke, kar je 155 točk. Bronasto priznanje prejmejo: Maksim Lovenjak iz 3.b, Živa Vidonja iz 3.a., Vito Novak iz 3.b in Lukas Kerman iz 3.a, Urša Unger iz 4.a, Ela Casar, Vid Vidonja in Nai Domonkoš iz 5.a, Marija Casar iz 7.a, Jaka Ošlaj in Amadej Cör iz 8.a in Miša Ošlaj iz 9.a.

ISKRENE ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM!

mag. Lea Števanec

vodja tekmovanja