Danes, 24. 6. 2021, smo obeležili dan državnosti in zadnji dan pouka v šolskem letu 2020/2021. Spodaj ne nekaj fotoutrinkov.

Domovina

Lepa je ta dežela, meni najlepša.
Goričko hribovje, prekmurska ravnica, bistra Mura.
Lepa je ta dežela, meni najlepša.
Tukaj svoboda prebiva, tu je mir doma.
Lepa je ta dežela, meni najlepša.
Tu živim in se v prelepi naravi veselim.

Spoštovani starši!

V petek, 25. junija, bomo praznovali 30. rojstni dan naše države. V četrtek, zadnji dan pouka, bomo dve šolski uri namenili počastitvi dneva državnosti in bližajočim se počitnicam.

V tem šolskem letu sem nam je dogajalo veliko stvari. Kljub vsemu smo šolsko leto uspešno pripeljali do konca in učenci se veselijo brezskrbnih počitniških dni.

Vsem, vam staršem in vašim otrokom, naj bodo počitnice prijeten oddih. Odpočijte si, veselite se sonca, vode in hladnega sladoleda ter pridite polni energije nazaj septembra, ko se bomo podali novim izzivom naproti.

Lep počitniški pozdrav,
kolektiv OŠ Bogojina

“Četudi ne bomo dobili nobene zunanje nagrade, to še ne pomeni, da si ni vredno prizadevati za dobro opravljeno delo.”
(Miti in modrost starih Grkov )

Do začetka šolskega leta 2021/2022 je še

Dnevi

Ure

Minute

Sekunde

Film o 9.a

julij 2021
« Jun   Avg »

VOŠČILA, ČESTITKE, ŽELJE, PISMA, …

Prihajajoči  decembrski prazniki naj bi nas nežno spomnili na tisto pomembno v življenju: povezanost, ljubezen, sočutje in prazničnost življenja.  Zato stopimo skupaj, si prisluhnimo, pomagajmo in praznujmo življenje!

Vsem želim predvsem zdravja, iskrene bližine in družinske topline. Naj bodo iskrenost, mir, medsebojno razumevanje in  spoštovanje, zdravje, ljubezen ter drobne radosti stalnice vašega vsakdana.

Novo leto, ki prihaja  je kot bel nepopisan list.  Želim vam, da ga pobarvate s sanjami, posujete z ljubeznijo, popišete z vašimi  dobrimi deli in okrasite s svojo srčnostjo.

SREČNO 2021!

Ravnateljica Sabina Juhart s kolektivom