Podrobnosti dogodka

• Datum:

Spoštovani starši,
dragi učenci.

V petek, 29. 9. 2017, načrtujemo izvedbo 11. Mini olimpijade občine Moravske Toplice. Na prireditvi bodo sodelovali učenci iz osnovnih šol občine Moravske Toplice. Učenci se bodo pomerili v krosu in drugih športnih igrah, se družili in navezovali nova prijateljstva.

Mini olimpijada se bo odvijala na športnih površinah Term 3000 Moravske Toplice v času med 8.00 in 13.00.

Ta dan bo organizirana šolska malica, ne bo pa šolskega kosila in popoldanske malice.

Jutranji avtobusni prevoz bo potekal po trenutnem voznem redu. Izjema bo samo za učence iz Moravskih Toplic, za katere ta dan ne bo avtobusnega prevoza.

Avtobusni razvoz učencev bo ob 13.00 s postajališča pri trgovini Mercator.

Za učence od 1.a do 4.a, ki bi morebiti potrebovali varstvo, bo organizirano varstvo na športnih površinah Term 3000. Po te učence starši pridejo do 15.00 v Terme 3000.

V Murski Soboti, 27. 9. 2017

Ravnateljica in kolektiv OŠ Bogojina